Aktualnie prowadzimy rekrutację

kariera

Technik ds. Serwisu Sprężarek Śrubowych

Compressors Poland Sp. z o.o. jako autoryzowany partner Gardner Denver, specjalizuje się w sprzedaży i serwisie sprężarek śrubowych oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Teren pracy: woj. śląskie

Wymagania:

- wykształcenie średnie, techniczne (profil mechaniczno-elektryczny)
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do ciągłej aktualizacji wiedzy branżowej i podnoszenia swoich kwalifikacji
- dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku nie jest wymagane

Zadania:

- serwis sprężarek śrubowych oraz urządzeń do uzdatniania powietrza wiodących marek
- montaż instalacji sprężonego powietrza
- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oferujemy:

- umowa na czas nieokreślony
- 3 miesięczne szkolenie wprowadzające do zawodu
- profesjonalne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon oraz komputer
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres:

m.maczka@compressorspoland.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na aplikacje spełniające warunki ogłoszenia