Serwis techniczny

 

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami, stworzyliśmy system wsparcia technicznego o dużych możliwościach. Zapewniamy satysfakcję klienta poprzez jakość, fachowość, odpowiedzialność za wykonywane usługi oraz oryginalność używanych części i materiałów eksploatacyjnych.
Zapewniamy satysfakcję klienta!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż klient  musi zostać obsłużony kompleksowo i profesjonalnie. Nasza firma  zatrudnia specjalistów serwisu oraz sprzedawców usług i części z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować spełnienie wszystkich oczekiwań klienta w zakresie doboru odpowiednich części  i wykonania profesjonalnej naprawy.
Dbamy również o poziom wyszkolenia naszego personelu, organizując regularne szkolenia prowadzone przez fabrycznych inżynierów. Wraz z nabywaną wiedza wyposażamy naszych pracowników  w odpowiednie narzędzia, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej i skracają czas naprawy. Ciągła praca nad rozwojem gwarantuje klientowi najwyższy poziom świadczonych usług oraz satysfakcję i komfort z rzetelnej obsługi.

Lokalny magazyn części, przeszkolona kadra oraz wyspecjalizowane jednostki serwisowe czuwają nad ciągłą pracą naszych urządzeń w Polsce. Celem obniżenia kosztów napraw i przeglądów proponujemy umowy serwisowe, które gwarantują terminową i kompleksową obsługę. Zaproponujemy tak dopasowaną umowę do potrzeb każdej firmy, aby stać się poważnym partnerem  na wiele kolejnych lat.

 

Części zamienne i materiał eksploatacyjne

 

 

Oferujemy tylko oryginalne części Gardner Denver i Tamrotor o wysokiej jakości. Gwarantujemy ich wysoką wydajność i długą żywotność. Naszym celem jest dostarczanie wszystkich niezbędnych części i materiałów eksploatacyjnych tak, aby zapewnić ciągłość pracy linii produkcyjnej klienta. W sytuacji, gdy wymagane części zamienne nie będą chwilowo dostępne w magazynie w Polsce, w ciągu 48 godzin sprowadzimy je z magazynów producenta. Szybka dostawa części oraz wysoka jakość usług spełniających oczekiwania klienta jest nadrzędnym celem naszej firmy.